Boost Yourself supertoidud on tervislikud ja kasulikud

7 põhjust, miks peaksid iga päev supertoite sööma


Supertoitudel on lausa imevägi sinu igapäevase tervise ja energiataseme ergutamiseks ning mitte ainult kauged lõunamaa mägede otsas kasvanud supertoidud nagu kakao ja maca, vaid ka kodumaised arooniad ja metsmustikad. Need toitainetest pungil loodussaadused mõjuvad sinu tervisele ja heaolule imeliselt, kuna need on täis vitamiine, mineraale, antioksüdante ja palju muud, mis peaksid leidma kindla koha sinu toidumenüüs.

Kui sinu jaoks on supertoidud olnud siiani tundmatud, siis teeme sind kohe nendega tuttavaks.

1. Supertoidud on toitaineterikkad

Toidukauplustest saadavad puu- ja juurviljad on seal pikalt seisnud ning kasvanud sageli mineraalainetevaestes muldades. Kuid meie organism ja keha vajab vajalike ainete kättesaamiseks toitu, mis sisaldaks palju toitaineid. Siin tulevadki mängu supertoidud! Need pärinevad maailma kõige kaugematest ja puutumatu loodusega piirkondadest ning on iga suutäieni kasulikkusest pungil.

2. Supertoidud annavad sulle palju energiat

Tahad teada saladust, kuidas suudame alati energiast pulbitseda, olenemata sellest, mis elus ka ette ei tuleks? Lisaks tervisliku elustiili harrastamisele peaksime tarvitama neil hetkedel lisajõu saamiseks just supertoite. Kui selleks pole hapnikuga varustatud rohelised supertoidud ja vetikad, on selleks kõige suurem stimuleerija ise – toorkakao, mis moodustab tervelt 60% Choco supertoidusegust.

Mageensiumirikas toorkakao

3. Suur mõju juba väikesest kogusest

Enamik supertoite on nii tõhusad, et oma toitumise parandamiseks piisab juba sellest, kui tarbida neid igapäevaselt imeväikestes kogustes. See teeb supertoitudest ühe efektiivseima ja tõhusaima toitaineallika. Kusjuures kergesti imenduval ja minimaalselt töötlemata kujul. Nii saad juba mõnest lusikatäiest palju tervisele kasulikku.

4. Supertoidud parandavad sinu välimust

Supertoidud on tuntud ülitõhusate antioksüdantide sisalduse ja leeliselisustavate omaduste poolest, mis aitavad ühiselt vähendada naha punetust, põletikulisust, turseid, kortse, vanusega tekkivaid pigmendilaike ja naha kuivust ning karedust. Seega tee oma toidumenüü korda ja saad endale kauni ning tervisliku sära… sest ilu algab alati seestpoolt!

Parema näonaha eest on just Põhjamaiste marjadega Balance supertoidusegu palju kiitust saanud.

Balance on hea tasakaal marjade ja seemnete vahel. Supertoidusegu on marjase maitsega ja sobib kasutamiseks kogu perele, hea just hommikuste smuutide jaoks, et oma keha päeva alguses erinevate vitamiinidega laadida. Põhjamaiste marjadega vitamiinirikas supertoidusegu sisaldab rohkelt C-vitamiini, mis aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, energiavahetusele ja hoiab nahka korras.

5. Supertoidud on figuurisõbralikud

Supertoidud on terviklikud ja looduslikud toidud, ehk need on toored ja töötlemata. Kui asendada tavapärased rasva- ja kalorirohked, liialt töödeldud toidud tervislike ja looduslikult toitaineterikaste supertoitudega, on see hea viis võtta kaalust alla ja tunda end hästi. Supertoidud on looduslikud, ei sisalda tehislikke koostisosi, värve ega lisandeid, need on vähese kalorsusega, ei sisalda suhkrut ja on ideaalsed kaalu alandamiseks. Paljud supertoidud aitavad ka ainevahetust kiirendada, mistõttu põleb veelgi enam kaloreid ja keharasva.

Loe edasi: Kuidas rohelised supertoidud aitavad sul kaalu langetada

6. Supertoidud aitavad haiguste vastu võidelda

Tänu suurele hulgale kergesti imenduvatele vitamiinidele, mineraalidele, antioksüdantidele ja teistele fütokemikaalidele, aitavad supertoidud ennetada ja tõrjuda tervet hulka kroonilisi haigusi. Tarbides supertoite, võid sünteetilised multivitamiinid unustada.

7. Supertoidud annavad sulle võrratu enesetunde – kuidas?

Kui sinu keha on otsast lõpuni häid asju täis, tunned ka ise selget vahet. Kiireks ergutuseks on meie lemmikud supertoidud need, mis on rohelist värvi, sest sisaldavad ohtralt klorofülli (Detox supertoidusegu). Klorofüll on struktuurilt väga sarnane inimese verega ning suurendab seetõttu tarbimisel hemoglobiini taset. Vere kõrgem hemoglobiini tase tähendab hapnikurikkamat verd, mis on rakkude kosumiseks kõige olulisem komponent.

2 kommentaari postitusele “7 põhjust, miks peaksid iga päev supertoite sööma

  1. Reet says:

    Soovitan väga, et ei peaks enam väsimust tundma. Tarbin igapäevaselt erinevaid segusid vaheldumisi, et minu keha oleks haiguste vastu tugev, täis energiat ning naeratus mu näeol ei kustuks 🥰

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga