7 levinumat hirmu 3-päevase smuutikuuri puhul


3-päevane Detox smuutikuur tekitab alguses erinevaid kõhklusi ja hirme. Inimene on juba kord niimoodi üles ehitatud, et uue sammu tegemist takistab mõttemuster, et kõik see, mis meeldib ja maitseb, on ‘’vana hea’’ ja mugavustsoonist välja astuda on tihtilugu keeruline.

Kirjutasime peamised hirmud, mida inimesed on meiega jaganud, kuid ometi on nad kõik smuutikuuri võidukalt läbi teinud ja end peale neid 3 päeva väga hästi tundnud. Mitte ainult tänu organismi puhastamisele, kaalulangusele ja enamale energiale, vaid ka seepärast, et nad langetasid otsuse iseenda heaks ja järgisid seda, saagu mis saab.

1. Nädal ilma kohvita tundub võimatu

‘’Nädal ilma kohvita läks märkamatult! Pärast seda jõin ühel hommikul tassi veel lisaks oma smuutile, kuid mulle ei maitsenud kohv enam nii nagu mäletan seda maitsvat seitse päeva tagasi,’’ kirjeldab Keli oma maitse muutust.

2. Rohelised smuutid hirmutavad

‘’Kuidagi see idee, et salat ja puuviljad on kokku blenderdatud, on mulle alati jätnud sellise halva mulje. Tuleb välja, et ma polnud elus mitte kunagi ühtegi head rohelist smuutit joonud ja ma hakkasin kolme päeva jooksul rohelisi smuutisid lausa armastama. Selgus, et ega roheline smuuti ei pea olema igav ja vastik. On nii palju erinevaid maitseid ja jagub kõigile variante,’’ rääkis Triin.

3. Hirm nõrga enesetunde ja peavalude ees

‘’Tundsin tühja kõhtu veidi lõunaste ja õhtuste smuutide vahel, kuna sinna jäi pikem paus kui näiteks hommiku- ja lõunasöögi vahele. Proovisin siis rohkem teed ja vett juua ning nõrkust või tugevat peavalu ei täheldanud – ei olnud ka eelnevalt suur kohvisõber niikuinii,’’ ütles Sirli.

4. Ei pea 3 päeva ilma päris söögita vastu

‘’Ma kartsin loomulikult, et ei pea vastu 3 päeva ilma n.ö päris söögita ja et tekivad igasugused hirmsad isud. Samuti kartsin, et ei jaksa midagi teha, kui ainult smuutisid joon. Aga tegelikult oli vastupidi – energiat oli smuuti joomise ajal tunduvamalt rohkem,’’ jagas Heidi.

5. Kartsin alguses palju hullemat

‘’Mingit peavalu või muud valu minul ei tekkinud, meeletult energiat tuli juba teisel päeval ja kuna enesetunne oli ka nii kerge ja hea, siis ilmselt tänu sellele tegin puhastuskuuri kokku hoopis 5 päeva. Ma pidasin ennast muidu suureks kohvisõbraks, aga selle smuutitamise perioodi vältel ma kohvist puudust ei tundnudki,’’ mulejtas Gerli.

6. Aktiivset sproti tehes kahtlesin, kas tulen toime

‘’Kahtlesin, et kas tulen 3-päevase Detox smuutikuuriga toime, sest tegelen väga aktiivselt spordiga ning toit ja kohv on minu jaoks väga olulised. 5 tassi kohvi päevas oli täiesti normaalne. Võisin isegi enne magama minekut kohvi juua. Lisaks liigsele kohvi tarbimisele oli mul meeletu magusaisu. Pakk komme või suur šokolaad korraga ära süüa ei olnud minu jaoks mingi probleem. Tänaseks on kindel koht vähemalt ühel smuutil minu päevas. Kohvi tarbin maksimaalselt ühe tassi päevas, sest mate teest saan palju rohkem energiat,’’ sõnas Maris.

7. Kuidas saan töö ja muude tegemiste kõrval puhastuskuuri teha?

‘’Kuna smuutikuur langes just sellesse aega, kus pidin kaks päeva kodust eemal olema, valmistusin päris põhjalikult. Tegin väljakutsele eelneval õhtul portsjonid valmis ja panin sügavkülma, mis tähendab, et smuuti valmistamiseks tuli vaid paki sisu blenderisse valada ning vedelikku ja Detox pulbrit lisada. See tegi elu kõvasti lihtsamaks. Kuna teadsin, et pean kahel väljakutse päeval tööga seoses restorani minema, valisin juba aegsasti menüüst välja smuutid ja võtsin enda oma kaasa. Samuti rääkisin kolleegidele oma ettevõtmisest, et nad mind murdumishetkel jätkama innustaksid.’’ muljetas Kristel.

Tunned end juba ainuüksi sellest paremini, et tegid iseenda jaoks midagi head

Kui tunned, et oled valmis proovima 3-päevast orgnismi puhastavat Detox kuuri, siis võta see ette ja tee ära. Inimesed tunnevad end imehästi mitte ainult tänu organismi puhastamisele, kaalulangusele ja enamale energiale, vaid ka seepärast, et nad on langetasid enda tervise heaks otsuse ja järgisid seda, saagu mis saab!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga