Rohelised kaalualandavad smuutid

3 rohelist smuutit, mis aitavad sul lisakilodest vabaneda


3 kiiresti valmivat rohelist smuutit, mis aitavad saavutada ihaldatud vormi ilma dieete pidamata. Sest roheliste smuutide lisamine oma igapäevasesse rutiini on parim mis sa teha saad, et vormi saada ja vormis püsida. Naised, kes igapäevaselt smuutisid joovad, võivad seda ühest suust kinnitada!

“Olen praeguseks kaotanud 6 kilo ja avastanud enda jaoks smuutide tõelise saladuse! Sellest on saanud minu elustiil, mis aitab mul kaalu langetada, tundmata seejuures, et olen dieedil. Lisaks tunnen ennast palju energilisema ja tervemana.”

Smuutidest oma igapäevase harjumuse tegemine aitab sul saavutada loomuliku kaalu

Paljud meie klientidest on öelnud, et rohelised smuutid koos Detox supertoiduseguga on aidanud neil vöökohalt kaotada mitmeid lisakilosid. Kui ka sul on ka kõrini aastatega kogunenud lisakilodest, siis soovitame järele proovida.

NB! Detox supertoidusegu ei ole järjekordne dieet või “kaalualandus toode”!

Selle saladus peitub tervisele ülikasulikes supertoitudes, mis toidavad keha eluks vajalike toitainete ja ensüümidega, mida tavapärasest menüüst puudu jääb. Need aitavad suruda kõrvale ebatervislikud isud ning taastada hormoonide tasakaalu ja seedetrakti mikrofloora. Kasulike mikroorganismide tasakaal seedetraktis on sageli tähelepanuta tegur, mis aitab tagada, et kaal ei tõuseks.

Ühes pakis sadu organismi parandavaid toitaineid, mis seisavad vastu ka keharasva kogunemisele

Kombineerides Detox supertoidusegu erinevate puu- ja köögiviljade ning marjadega, saad tulemuseks maitsva rohelise supersmuuti, mida saad tarbida mistahes ajal päeva jooksul. Eriti hästi toimivad rohelised smuutid juhul kui tarbid neid eraldi toidukorrana.

Leia enda päevas sobiv aeg ja alusta ühe rohelise smuutiga päevas:

  1. Asenda oma hommikusöök rohelise smuutiga ning sul on rohkem energiat
  2. Naudi seda tervisliku vahepalana ning sul on lõunaks vähem erinevaid isusid
  3. Tee smuutit õhtusöögi asemel ja sul on kergem olla ning uni on parem

Ära muretse! Roheliste smuutide on lihte alustada, isegi kui sa pole varem ühtegi smuutit ise teinud.

Oleme selleks kokku pannud ka juhendi: Kuidas alustada roheliste smuutidega

Tunned muutust juba pärast esimest nädalat

Jah, need rohelised smuutid võivad olla sinu hästi hoitud kaalulanguse saladuseks, aga ainult juhul kui sa neid reaalselt tarbid. Edu võti peitub väikestes teostatud sammudes, mis antud juhul tähendab ühte rohelist smuutit päevas. Nii et haara blender ja proovi juua üks roheline smuuti päevas, 7 päeva järjest, või vaheta üks toidukord (või vahepala) mõnega nendest supertoitudega rikastatud smuutidest.

Üks roheline smuuti päevas aitab:

  1. Loomulikul viisil vabaneda lisakilodest
  2. Tasakaalustada keha pH-taset
  3. Laadida keha energiaga
  4. Vähendada isusid magusa ja/või rämpstoidu järele
  5. Parandada ainevahetust ja seedimist
  6. Kehast sinna kogunenud kahjulikke toksiine eemaldada
  7. Igapäeva elus tervislikumaid toitumisvalikuid teha

Tehes väikese muudatuse oma toitumises ning jäädes sellele kindlaks võid ilma erilise vaevata enda saledamale figuuri saavutamisele hoo sisse anda ning samal ajal end ka energisema ja tervemana tundes! Vaheta lihtsalt üks toidukord päevas toitainerikka rohelise Detox smuuti vastu, hoides samal ajal ka kõik teised toidukorrad ning vahepalad tervislikena.

Selle tulemusel ei kaota sa üksnes kaalu, vaid ka isud ebatervislike toitude järele kahanevad ning asemele tuleb loomupärane soov toitainerikaste toitude järele.

 

Kommentaar postitusele “3 rohelist smuutit, mis aitavad sul lisakilodest vabaneda

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga